ZIEDOJUMI UN PALĪDZĪBA

Iespēja palīdzēt :

1. Finansiālu atbalstu varat sniegt, pārskaitot naudu uz mūsu bankas kontu. Rekvizīti:

Jūrmalas Dzīvnieku aizsardzības biedrība.

Konta Nr. LV07HABA0551037169612, pamatojumā norādot: ziedojums Slokas dzīvnieku patversmei.

2. Dzīvnieku barība (suņu, kaķu), kaķu tualetes smiltis, bļodiņas, pavadas, kakla siksnas, dzīvnieku guļvietas, pārvadājamie būri, segas, dvieļi, avīzes, nagu asināmie kaķiem, dzīvnieku rotaļlietas, kārumi, vitamīni, telpu uzkopšanas līdzekļi u.c.

3. Ziedojums caur interneta veikalu majasmilulis.lv. Šis ir ērts ziedojuma veids cilvēkiem, kuri nevar atbraukt uz patversmi. Apmeklējot interneta veikalu majasmilulis.lv, Jums sadaļā – Patversmes jāizvēlas – Slokas patversme un jāveic pirkums.

Katra mēneša 15. datumā saņemsim Jūsu ziedojumu barības vai citu dzīvniekiem noderīgu lietu veidā.

4. Brīvprātīgo palīdzība. (lūdzu izlasiet noteikumus brīvprātīgajiem darbiniekiem)

5. Patversmes popularizēšana. Varbūt kāds no Jūsu radiem, draugiem, paziņām ilgojas pēc četrkājaina drauga? Patversmes dzīvnieciņi būs jo īpaši uzticīgi saviem jaunajiem saimniekiem, dāvājot mīlestību un pieķeršanos līdz mūža galam.

6. Patversmē lieti noderēs būvmateriāli telpu remonta veikšanai, siltināšanai, suņu voljēru izgatavošanai. Ziemā mums ļoti noderēs salmi, kuri aukstā ziemas salā sasildīs āra būdās dzīvojošos rējējus.

7. Patversmei noteikti noderēs arī kāda laba, siltināta suņu būda.

8. Bet vislieliskākā un neatsveramākā palīdzība un atbalsts, protams, ir dzīvnieka adoptēšana no mūsu patversmes. Ja ilgojaties pēc četrkājaina mājas mīluļa – rējēja vai peļu junkura izskatā, apmeklējiet suņu un kaķu galerijas, un droši dodaties pie mums ciemos, lai iepazītos klātienē. Mūsu darbinieki lieliski pārzina katra dzīvnieka raksturu un pratīs Jums palīdzēt atrast Jūsējo.Kā kļūt par brīvprātīgo palīgu?

Mēs paļaujamies uz mūsu lielisko darbinieku komandu, bet priecājamies par brīvprātīgajiem palīgiem. Brīvprātīgie darbinieki, kuri spēj dalīties mīlestībā un palīdzībā dzīvniekiem, ir laipni gaidīti Slokas dzīvnieku patversmē! Pieteikties var iepriekš sazvanot patversmes vadītāju Gintu vai Oskaru, vai arī ierodoties patversmē un jautājot, kāda palīdzība būtu nepieciešama.

Patversmes suņi tiek vesti pastaigās 2 reizes dienā – no plkst. 8iem  līdz plkst. 11iem un vakara pastaigā no plkst. 17iem līdz 20iem. Ja varat ierasties citā laikā, tas noteikti nebūs šķērslis izvest pastaigā kādu no suņiem, jo par to viņi vienmēr ir priecīgi un pateicīgi. Mums ir daudz un dažādas brīvprātīgo lomas. Jautājiet mums!

Ar noteikumiem lūdzam iepazīties sadaļā Noteikumi brīvprātīgajiem, vai arī uz vietas patversmē. Varat rakstīt arī mums uz e pastu.

N.B. Brīvprātīgajam palīgam jābūt 18 gadu vecumu sasniegušam, bet jaunākiem būs nepieciešama vecāku vai aizbildņu atļauja. Pirms brīvprātīgā palīga pienākumu uzsākšanas, lūdzam pieteikties pie patversmes darbiniekiem, sekojot viņu norādēm un instrukcijām.