Par Mums

Kas mēs esam?

Mēs esam dzīvnieku patversme, kura dibināta 2006. gadā, kad tā kļuva par Jūrmalas pilsētas dzīvnieku patversmi, turpmāk tekstā – Slokas dzīvnieku patversme. Mēs strādājam, lai sniegtu pagaidu mājas un aprūpi nelaimē nonākušiem bezsaimnieku, saimnieku pazaudētiem un atsavinātiem dzīvniekiem. Patversme apkalpo Jūrmalas pilsētu un Babītes novada teritorijas, izķerot klaiņojošos dzīvniekus un nogādājot tos patversmē.

Slokas dzīvnieku patversmē iespēju robežās neviens dzīvnieks, ja vien tas nav bezcerīgi slims vai agresīvs, netiek iemidzināts ne pirms, ne pēc likumā noteiktajām 14 dienām. Par pašvaldību līdzekļiem dzīvniekus uzturam vien 14 dienas, bet turpmāk to darām par pašas patversmes līdzekļiem – ziedojumiem, tāpēc Jūsu palīdzība ir ļoti būtiska un nepieciešama.

Ko mēs darām?

Reaģējot uz iedzīvotāju un policijas izsaukumiem, dodamies ķert klaiņojošus, bez aprūpes atstātus dzīvniekus. Nogādājot tos drošībā, sniedzam tiem visu nepieciešamo palīdzību (arī veterināro aprūpi) līdz brīdim, kamēr tie atgriežas savās mājās vai atrod jaunas.