Pamella – Pema

Vārds: Pamella – Pema
Dzimums: Sieviešu kārtas
Vecums 6 gadi
Šķirne: Angļu buldogs
Kastrēts:
Uzņemts patversmē: Atrodas pie saimniekiem Jūrmalā, Vaivaros
Adoptēts: Nav
Apraksts: Slokas patversme saņēma vēstuli no Pemas saimniekiem ar lūgumu atrast viņai jaunas mājas. Publicējam saimnieka rakstīto:
” Pēc pases sunītei ir vārds dots PAMELLA , bet visus šos gadus saucam tikai par PEMU.
Iemesls jaunu māju meklējumiem ir tas, ka PEMA nevar sadzīvot ar mūsu otru sunīti. Viņi savā starpā pārāk bieži plēšās jau un tas var novest pie neparedzamām sekām mazajam sunītim.
Pati PEMA ir ļoti miermīlīga un vienmēr grib spēlēties ar mums, mīļākās mantiņas virve, gumijas kauls, un tukša plastmasa pudele.
Mīl ļoti gulēt pa nakti tikai dīvānā, kaut gan ir sava vieta ar lielu guļammaisu, bet to izmanto reizēm pa dienu.
PEMA ir sterilizēta, tā kā pēcnācējus viņa nevar radīt.
Vēlams lai jaunajiem saimniekiem nebūtu bērni zīdaiņa vecumā, var būt bērni no 8 gadu vecuma ģimenē.
Ēšana ir divas reizes dienā no 9-10 no rīta un 16.oo vakara pusē. PEMA ēdienreizes izjūt kā Šveices pulkstenis.Pa dienu ēdienu šķīvī ir sausā barība, bet to viņa reti kad paēd. Porcija tiek sagatavota no rīta un vakarā šādi – četras ēdamkarotes gaļa no konserva kopā samaisot ar sauso barību.
Pa dienu PEMA bieži iziet pagalmā pastaigāties, mājās nenokārto savas vajadzības, jo ir pieradusi jiebkurā brīdī iziet ārā pagalmā”.
Lūgums zvanīt saimniekam Ziedonim. Tālruņa numurs 20627189.


This entry was posted on Pirmdiena, februāris 19th, 2018 at 13:33 and is filed under Dzivnieki, Suņi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.