Patversmes minčiem jauna mājvieta

Slokas dzīvnieku patversmes minkas tikuši pie ilgi gaidītās jaunās mājvietas. 
Pateicoties ziedotāju atbalstam, kā arī ieguldot patversmes rīcībā esošos finansiālos līdzekļus, pie mums nonākušie murrātāji savu potenciālo saimnieku gaidot, pavadīs krietni komfortablākos apstākļos. Izbūvei atvēlētajā telpā, kurā nebija ne durvju, ne logu un grīdas, nu skatam paveras gaiša, silta un saulaina istaba, kurā saimniekos peļu junkuri. 
Telpā ielikti pakešu logi un durvis, izbetonētas grīdas, nosiltinātas un nokrāsotas sienas, ievilkta elektrība un iegādāta krāsniņa, kura gādā par siltumu un omulību. Izgatavoti ērti koka voljēri un sapirkti būri. 
Jauniekārtotajā telpā varēsim izmitināt vismaz 30-35 kaķus, kuri šeit paliks tik ilgi līdz atradīs labus un atbildīgus saimniekus. Aukstos ziemas un drēgnos pavasara vakaros krāsniņā sprakšķ malka, bet dažādu krāsu un vecumu minkas, labsajūtā murrājot, sūta lielu, lielu paldies visiem labas sirds cilvēkiem, kuri ziedoja un turpina atbalstīt mūsu ķepaiņus un astaiņus!
P.S. Mūsu minči gaida mīlošus saimniekus! Adopcijai pieejamie murrātāji apskatāmi sadaļā KAĶI.This entry was posted on Sestdiena, marts 15th, 2014 at 20:34 and is filed under Dzivnieki, Notikumi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.