Auto klubs “Mini” piestāj Slokas patversmē

Dzīvnieku Aizsardzības dienas izskaņā, 5.oktobrī, Slokas patversmē bija vērojama jautra rosība. Priecīgu notikumu gaidās, astes kulstīdami un skaļi riedami, patversmes ķepaiņu un astaiņu komanda, steidza ziņot: ciemiņi sabraukuši!

Viena pēc otras, uz Dzirnavu ielas, piestāja mini izmēra automašīnu kolonna, veidojot garu rindu – amizantu, krāsainu, košu un stilīgu braucamo. Notikuma vaininieki – miniatūro automobīļu kluba “Mini” biedri ar savām ģimenēm un draugiem ieradušies Slokas dzīvnieku patversmē, lai sniegtu atbalstu bez saimniekiem palikušajiem ķepaiņiem.

Ciema kukulī sarūpēta dzīvnieku barība, kārumi un citas mūsu ikdienā nepieciešamās lietas – dzīvnieku guļvietas, paklājiņi, kaklasiksnas, pavadas, rotaļlietas,bļodiņas u.c. Bet visvairāk par visu mūsu pagaidu māju iemītnieki, kā allaž priecājās par iespēju doties garākā pastaigā, tikt apmīļotiem, sabužinātiem un galvenais – mīlētiem.

Slokas patversmes komanda astaiņu un ķepaiņu vārdā saka lielu, sirsnīgu paldies par dāvanām, un galvenais par sirdssiltumu un patieso vēlmi palīdzēt! Jūsu atbalsts dod mums spēku, enerģiju un ticību labajam!
This entry was posted on Pirmdiena, oktobris 7th, 2013 at 16:11 and is filed under Dzivnieki, Notikumi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply