Bulcītis

BULCĪŠA Adventes laika vēstule

Te es BULCĪTIS. Esmu pieņēmies prātā, mazliet svarā un garumā. Esmu mīļš istabas kaķītis, kurš PILNĪBĀ uzticas savai saimniecei un saimniekam. Svešinieki gan man nepatīk. Man ir nopirkta sava “manta”, ar griežamu rullīti, nagu asināmo un spēļu mantiņu. Man te patīk, bieži guļu nu tā – uz muguras ar ķepām gaisā. Staigāju ar asti gaisā, tas viss saimniekiem ļoti patīk. Saimnieks pie manis pielabinājās barojot mani no rītiem ar svaigu gaļu. Gaļu ēdu katru rītu. Vēl ļoti labi ēdu ROYAL CANIN ar vistu (ripiņas ar caurumiņiem vidū). Cits nekas man negaršo, nu izņemot kaķēnu ROYAL, kuru man vairs nedod, saka, ka būšu par resnu un man būs grūti pārvietoties. Divas reizes dienā ēdu vitamīnus un kaķu gardumiņu (kauliņu). Vispār esmu superaktīvs, patīk no galda nospēlēt kādu lietiņu – pulti, brilles vai ko citu. No radiatoriem uz gultu aiznesu saimnieka darba cimdus. Apavus neaiztieku! Saimnieki priecājas, ka ar mani ir vislabākais, kas var būt – vienmēr nokārtojos tikai kastītē. Nu vienīgi man ir ļoti asi, gari un spēcīgi nadziņi. Tas tad, kad esmu satrakojies, bet būtībā esmu smuks, mīlīgs murrulis. Vēl man patīk bučoties ar saimnieci, patīk, ka mani nēsā, ka vienmēr sauc tikai par BULCĪTI. Dzirdēju, ka vakar saimnieks saimniecei jautāja – vai es pazītu savu pagaidu saimnieci (Aivitu).

Tā kā tagad ir piedošanas laiks – piedodu tiem, kam es nebiju vajadzīgs, tiem, kas mani izmeta. Labi, ka es nemāku runāt un nevaru saviem saimniekiem izstāstīt savu dzīves stāstu. To var piedot, bet aizmirst nevar. Vispār palieku diezgan runīgs kaķu puika, kam patīk skatītes pa visiem logiem. Esmu pieradinājies gulēt pārsvarā tikai gultā. Uz grīdas reizēm tikai “atvēsinos”. Es pat pats eju pagulēt kopā ar saimnieku. Saimnieki nesaprot, kā būs ar Ziemassvētku egli, jo zin, ka visi bumbuļi “aizies pa gaisu”. Bet es zinu – viņi atkal izdomās, lai mums visiem būtu labi.

Bučas no manis BULCĪŠAThis entry was posted on Ceturtdiena, decembris 27th, 2012 at 20:17 and is filed under Dzivnieki, Laimīgie stāsti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply