Labdarības akcija “Piepildām bļodiņas 2012″!

Eņģeļi nolaižas Slokas dzīvnieku patversmē…

Šā gada 16. decembrī, kad trešo svētdienu pēc kārtas gaidījām Ziemassvētku atnākšanu, Slokas patversmē ieradās ciemiņi. Takšu portāla rīkotās 6. labdarības akcijas „Piepildām bļodiņas!” ietvaros mūsu patversme saņēma jauku Ziemassvētku dāvanu – labu cilvēku saziedoto suņu un kaķu barību, un citas patversmei ikdienā tik ļoti nepieciešamās lietas – bļodiņas, segas, rotaļlietas. Dāvanā saņēmām arī takšu portāla kalendāru nākamajam gadam un rāmīti ar visu eņģeļu - ziedotāju vārdiem.

Akcijas autore un organizētāja, takšu portāla īpašniece un redaktore Everita Pļavniece priecājas, ka arī šogad akcijas dalībnieki bijuši atvērtām sirdīm, ar lielu prieku un aktivitāti ziedojot pat sasnieguši ievērojamu rekordu, proti, līdz šim nebijušu saziedotās barības daudzumu – 430 kg, kas ir gandrīz par 100 kg vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Slokas dzīvnieku patversmes komanda un visi tās iemītnieki saka milzīgu, sirsnīgu paldies visiem, visiem jaukajiem cilvēkiem par viņu dāsnumu, palīdzot piepildīt patversmei gādāto dāvanu maisu. Īpašs paldies akcijas autorei un organizētājai Everitai Pļavniecei par uzņēmību šādas akcijas organizēšanā!

Sirdssiltus svētkus jums visiem!

Dāvaniņas bija rūpīgi sasaiņotas un skaisti noformētas.

Akcijas organizētāja un autore Everita Pļavniece ar saviem uzticīgajiem palīgiem – takšupuikām.

Ilggadējais patversmes iemītnieks Strupelis Džekiņš noraugās uz patversmes ciemiņiem un atvestajām dāvanām.., skumji nodomājot, ka viņam vislabākā dāvana tomēr būtu īstu māju piedāvājums.

Patversmes vadītāja vietnieks Oskars Mellers un akcijas “vaininiece” Everita tiek iemūžināti kopbildē.This entry was posted on Svētdiena, decembris 23rd, 2012 at 14:21 and is filed under Dzivnieki, Notikumi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply