Terjera metiss Mafins-ADOPTĒTS!


Mafins – ļoti jautrs, dzīvespriecīgs puisis!

Melnbaltais terjera metiss patversmē nonāca no Mārupes, kur tika atrasts piesiets. Puisis ir aptuveni vienu gadu vecs, protams, žiperīgs, šiverīgs, īsāk sakot – īsts pozitīvisma iemiesojums. Puisim tikai pusstundu vajadzēja, lai viņā iemīlētos patversmes apmeklētāja, dedzīga dzīvnieku aizstāve Ingvilda, kura suņukam pat vārdu izdomājusi – Mafins. Viņa labprāt ņemtu puisi savā aizgādībā, ja vien dzīves ritms to atļautu…

Ingvildas stāsts: “Mīlestība pret pasauli un cilvēku ir neizmērojama. Mafins gatavs priecēt gan ar kopīgām rotaļām, gan stalti paceltu galvu pildot paklausības komandas.
Mafins ir ļoti kompakts suns, kuru viegli pasist padusē pēc nepieciešamības, taču gana liels, lai nebaidītos sabradāt.
Mafins pavisam noteikti ir istabas suns, taču ņemot vērā dzīvesprieku, vislabprātāk dzīvotu privātmājā ar iespēju skriet no visas sirds. Taču arī pilsētas dzīvokli nesmādēs, ja vien saimnieks viņam sagādās foršas pastaigas.
Mafinam patīk bērni. Arī ar citiem suņiem ir ļoti draudzīgs, un kaķim pāri nedarīs, drīzāk mīļos un sargās.
Starp citu – Mafinam ir ļoti pateicīgs kažoks telpām – spalva ir asa, tā neveļas kamoliem, un nesaduras apģērbos, un nav ne druskas traucējoša.

Pamatā Mafina ausis sajūsmā līmējas pie pakauša, taču aizraujošās rotaļās, intriģējošos momentos, ausis spēj saslieties gaisā kā antenas!
Mafins ir jauns, jestrs puika, būs labs zvaniņš un pats labākais draugs!
Varētu teikt – MAFINS IR IDEĀLS SUNS!

Ja Mafins ir iekritis sirdī, viņš jūs gaida Slokas patversmē – Slokā, Dzirnavu ielā 8. Patversme strādā bez brīvdienām. Tālr. 26134093 (Gints), 26352774 (Oskars)
This entry was posted on Sestdiena, maijs 5th, 2012 at 14:04 and is filed under Dzivnieki, Mēneša dzīvnieks. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.