Pārsla
Sveiciens no Pārslas!

Divas nedēļas atpakaļ apciemojām Jūsu dzīvnieku patversmi un adoptējām četrkājaino draugu – melnbalto kaķenīti vārdā Pārsla. Jau pieejot pie krātiņa, viņa uzreiz nāca kontaktēties, skaļi murrādama. Tas mīļais purniņš nevarēja atstāt mūs vienaldzīgus – ātri, praktiski uzreiz sapratām, ka šī būs īstā. Paskatījos uz vīru un pēc skatiena bija skaidrs – brauksim ar viņu mājās!

Sākumā, kad pārbraucām visi mājās, uz pāris stundām mince atrada patvērumu zem vannas, taču ziņkārība bija liela un drīz vien sāka apošņāt plašo divistabu dzīvokli, pēc tam jau bija klēpī. Pirmajā naktī dikti draiskojās, jo ir taču kur izskrieties. Pārsliņa ir ļoti kārtīga, kastīti uzreiz atrada. Pa naktīm čuč zem segas gultā un no rītiem modina ar sejas laizīšanu.

Tagad ir pilnībā iedzīvojusies. Vienu vārdu sakot, viņa ir mūsu mazais prieciņš, kas citreiz rāda tādus pigorus, ka jāsmejas.
Paldies Jums, ka Jūs esat un darat labus darbus! Patversmes apmeklējums bija liels pārbaudījums, jo visi dzīvnieciņi skatījās acīs un gribējās paņemt viņus visus.

La jums vienmēr veicas, lai netrūkst spēka un dzīvesprieka!

P.S. pielikumā pievienoju dažas bildītes.

Ar cieņu, 
Inga


Sveiciens no Pārslas pēc gada kopā būšanas!

Sveiki, šeit Jums raksta Pārslas saimniece, ir jau pagājis gads,kopš esam adoptējuši šo jauko kaķeni. Pārsla mums ir kā karaliene- dzīvojas,kur tīk,naktīs joprojām čuč zem segas,no rītiem nāk pēc apmīļojiena un vakaros sagaida pie durvīm,kad ar vīru nākam pēc darba mājās:) Arī ar suni draudzīgi sadzīvo. Ļoti mīļa viņa mums,pa rokām vien dzīvojās:) Pielikumā sūtu dažas bildītes. Paldies,ka jūs esat un visjaukākie sveicieni no mūsu ģimenes.

Ar cieņu,

IngaThis entry was posted on Trešdiena, februāris 22nd, 2012 at 18:31 and is filed under Dzivnieki, Laimīgie stāsti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply