Vilcenīte – ADOPTĒTA!!!


Šī jaukā Vilcenīte vecumā ap diviem gadiem, patversmi par pagaidu mājām sauc kopš septembra, kad bija pieklīdusi pie kādas mājas Dubultos. Sunītei noteikti bijuši saimnieki un nekas neliecina par to, ka slikti – nebija nedz izkāmējusi, nedz arī bailīga, bet tieši otrādi – mīlīga rējējiņa, kas tiecas pēc cilvēka klātbūtnes. Protams, neatbildēts palicis jautājums, kāpēc suni saimnieki tā arī nav meklējuši saimnieki, kaut patversmē viņa mīt jau četrus mēnešus???

Suņjaunkundze atbilstoši vecumam ir veselīga, enerģiska sune ar milzīgu vēlmi darboties. Pastaigas laikā nav lielāka prieka kā atrast kādu kociņu un pienest jums, ar degunteli bakstot – nu met, met taču! Un tad priecīgi lēkādamai joņot tam pakaļ. Dievina rotaļas arī ar bumbiņu.

Sune ir ne vien skaista – pēc izskata ļoti atgādina vācu aitu šķirnes pārstāvi – cēlu, aristokrātisku gaitu, skaistām, gudrām un labsirdīgām acīm, bet arī gudra, nosvērta un paklausīga.

Mīlule adoptējama cilvēkiem, kas sunī meklē draugu un kompanjonu. Ideāli piemērota dzīvei privātmājā ar norobežotu teritoriju, kur var gan izskraidīties pēc sirds patikas, gan apriet garāmgājējus. Nekādā gadījumā nav liekama pie ķēdes! Labi sadzīvo ar citiem suņiem – nemeklēs kašķi un neiesaistīsies konfliktos. Droši adoptējama ģimenē ar bērniem. Sunīte ir arī sterilizēta, tā kā par nevēlamu “ģimenes pieaugumu” un pielūdzēju bariem jaunajiem saimniekiem arīdzan nebūs jāuztraucas.

Ja Vilcenīte iekritusi sirdī, atbrauciet iepazīties!

P.S. Atgādinām, ka suņa adoptēšana ir nopietns solis, tāpēc iepriekš apsveriet, vai spēsiet dzīvniekam nodrošināt visu nepieciešamo! Ne tikai ēdienu un ikgadējo vakcināciju, vetārsta izdevumus, ja gadīsies kāda veselības ķibele, bet arī mīlestību un uzmanību. Suns nav rotaļlieta vai tikai sargs, kas apsargās jūsu īpašumu, viņš grib būt jūsu labākais draugs, galu galā viņam ir arī sirds, kura ļoti sāpēs, ja nodosiet……

Ciemiņus sune gaidīs Slokas dzīvnieku patversmē - Slokā, Dzirnavu ielā 8. Tālrunis uzziņām 26134093 (LMT).

Patversme strādā bez brīvdienām.

P.S. Mums ir priecīga ziņa – Vilcenīte jau tikusi pie īstajām mājām. Turpmāk viņas mājvieta būs Slokā, privātmājā.This entry was posted on Trešdiena, februāris 1st, 2012 at 14:08 and is filed under Dzivnieki, Mēneša dzīvnieks. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply