Kad sirds ir īstajā vietā…

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studenti – Zane Krēsliņa, Zane Bārtniece, Vita Bērziņa un Agris Rencis apvienojušies komandā ar nosaukumu “Snīpis”, ar mērķi sniegt atbalstu mūsu neaizsargātākajiem brāļiem – ķepaiņiem, kuri dažādu iemeslu dēļ palikuši bez saimniekiem un spiesti mitināties patversmēs.

Jauniešu izsludinātajā akcijā – “Palīdzi pārziemot ķepaiņiem”, labas sirds cilvēki saziedojuši – segas, matračus, dzīvnieku barību, pavadas, kaklasiksnas, mantiņas un citas patversmei ikdienā noderīgas mantas. Viss saziedotais noderīgo mantu klāsts tika nogādāts Slokas dzīvnieku patversmē un jau tiek likts lietā.

Jaunieši suņukiem sagādāja milzīgu prieku – ne tikai uzcienājot ar gardumiem un apmīļojot, bet  arī izvedot pastaigā.

Patversmes darbinieki un ķepaiņi saka lielu paldies jauniešiem par uzņēmību un , protams, visiem labajiem cilvēkiem, kas ziedoja!

P.S. Palīdzēt vari arī Tu! Slokas dzīvnieku patversmei ziemā īpaši noderēs salmi, vilnas segas, džemperi, suņu apģērbs, kas palīdzēs sasildīt āra būdās un voljēros dzīvojošos suņukus. Neatkarīgi no gadalaika mums noderēs suņu un kaķu barība – gan sausā, gan konservi, kā arī dvieļi, suņu kaklasiksnas, avīzes, metāla bļodiņas, bet ziemas periodā ļoti nepieciešamas kaķu smiltiņas.

Patversme atrodas Slokā, Dzirnavu ielā 8. Mēs strādājam bez brīvdienām. Ja nav iespējas atbraukt uz Sloku, ziedot var arī iepērkoties interneta veikalā majasmilulis.lv. Tas ir pavisam vienkārši. No sirds paldies!

 

“Nāciet taču mani vēlreiz samīlēt!”

Atbraukušie ciemiņi sasveicinās ar katru patversmes iemītnieku. Visiem tiek pa glāstam un kādam kārumiņam

Saziedoto mantu ir diezgan – pilns auto bagāžnieks!

Saziedota barība, segas, matrači, mēteļi, mantiņas, kaklasiksnas..Viss, kas ikdienā

palīdzēs sasildīties un piepildīt suņuku punčus.

Kurlais sunītis Bims vienmēr priecīgs par ciemiņu ierašanos

“Interesanti, kas tajos maisos iekšā?”

Vilcenīte raugās atbraucējos cerībā, ka gan jau kāds ar viņu paspēlēsies..

Apmīļots tika arī (ne)saimnieku pamestais suņupuisis

Īpašu prieku suņukiem sagādā pastaiga. Gribas taču izlocīt kājas un apskatīt, kas notiek apkārtnē!

Stafordšīras terjera jauktenītis ir laimīgs par tik jauku pavadoni!

Skat, tiku arī pie bumbiņas! Liels paldies jauniešiem!!!

P.S. Paldies Zanei Krēsliņai, Zanei Bārtniecei, Leldei Veidemanei un Arnim Ermušam par jaukajiem foto!This entry was posted on Otrdiena, janvāris 24th, 2012 at 16:37 and is filed under Dzivnieki, Notikumi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Kad sirds ir īstajā vietā…”

  1. Amasz* saka:

    Malači !

Leave a Reply