Džeris

Līgo svētkus Džeris svinēja pie jūras

Līgojam

Esmu drusku salijis, bet smuks, vai ne?

Šī nu ir mana māja

Tā mēs te darbojamies

Dodu ķepu savējiem

Nofočēji?

Džeris nu ir laimīgs suns

Jāpadraudzējas ar Lesiju

Atvedi ko garšīgu?

Sveicieni no Džera, kurš nu jau iedzīvojies savās lauku mājās

Labdien,

Sūtam sveicienus no Džera, kuru no patversmes paņēmām šā gada 23. jūnijā. Džerītim klājas ļoti labi.

Suni paņēmām, lai vestu uz lauku mājām, kurās mājas sargs bija gājis bojā un tobrīd to sargāja vien suņu pensijas vecuma sunīte.

Tā kā Džeri paņēmām Līgo svētku dienā, tad sanāca, ka Jāņu nakti tas sagaidīja ar mums vasarnīcā pie jūras. Jāsaka, ka šīs diennakts laikā suns daudzkārt parādīja sevi no vislabākās puses – gan labi saprototies ar mājiniekiem, gan dodoties kopīgās pastaigās. Pa šo salīdzinoši neilgo laiku mēs ļoti sadraudzējāmies un paguvām sunītim pieķerties, gan arī Džeris pieķērās mums.

Nonākot savās īstajās lauku mājās, suns ar lielu interesi iepazina apkārtni un burtiski uzreiz sadraudzējās ar tur dzīvojošo sunenīti Lesiju.

Jāsaka, ka mums bija ļoti žēl, ka jābrauc atpakaļ uz Rīgu un no Džera jāšķiras. Arī suns izskatījās saskumis, kad aizbraucām, tomēr raibā lauku dzīve viņam iepatikās un jau pēc pāris dienām viņš savu jauno mājvietu sargāja nu jau tandēmā ar Lesiju, skaļi aprejot pagalmā iebraukušu auto. Suns labprāt ēd gan zooveikalā nopērkamo suņu barību, gan visādus lauku labumus. Jāsaka arī, ka kaut mums viņš šķiet bezgala mīļš un draudzīgs, tomēr svešinieki ieraugot Džeri, izjūt bijību un pagalmā nākt negrib. Galu galā kārtībai jābūt.. :)

Pagājis mēnesis kopš suņukam ir jaunas mājas un mums bija liels prieks viņu apciemot. Džeris mūs atpazina un priecīgs sagaidīja, dodot ķepu pat tad, kad neprasījām.

Mums ir liels prieks, ka Džeris ir labi iedzīvojies savās jaunajās mājās un redzams, ka jūtas ļoti apmierināts ar dzīvi tur. Tāpat viņš ļoti labi izturas pret saviem īstajiem saimniekiem un kas laukos nav mazsvarīgi – pret citiem mājdzīvniekiem un mājlopiņiem. Vienīgie, par ko Džeris neizrāda sajūsmu, nez kāpēc, ir stārķi. Tie tad tiek aprieti pamatīgi, tiklīdz parādās tuvumā.

Vēlot Slokas dzīvnieku patversmes darbiniekiem izturību un tur esošajiem dzīvniekiem – veiksmi atrast jaunas mājas,

Ar cieņu,

Diāna
This entry was posted on Trešdiena, jūlijs 20th, 2011 at 23:36 and is filed under Dzivnieki, Laimīgie stāsti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Džeris”

  1. dii saka:

    Suņukam dikti noveicies — tikt tik jaukā ģimenē, turklāt, draudzene jau priekšā :) )!!!

Leave a Reply