Aizvadīta 2. patversmju dzīvnieku izstāde

Svētdien, 19. jūnijā Ķekavas novada mājas zoodārzā – patversmē “Mežavairogi” norisinājās otrā no Latvijas patversmēm adoptēto dzīvnieku izstāde.

Izstādes mērķis – informēt sabiedrību par patversmju darbību Latvijā, pievērst uzmanību katastrofālajam pamesto dzīvnieku skaitam mūsu valstī, izglītojot sabiedrību un vēlreiz atgādināt – uzņemties atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši.

Lai arī laikapstākļi dzīvnieku draugus nelutināja, tomēr vairāk kā 30 no patversmēm adoptēto suņu ar saviem saimniekiem un līdzjutējiem bija ieradušies, lai parādītu sevi un pastāstītu par savu no patversmes adoptēto četrkājaino mīluli.

Zaudētāju nebija, pie dāvaniņām un uzslavām tika visi, un kā gan citādi, jo uzvarētāji viņi ir jau sen – kopš dienas, kad no patversmes šaurā būra nonāca īstās mājās ar gādīgiem saimniekiem tajās.

Meklē draugu? Meklē to dzīvnieku patversmē!

Jūs nepārpratāt – arī šķirnes suņi nonāk patversmēs

Rādām ko protam – pastaiga ringā

Kamēr dažs atrādās publikai, pārējie laiski atpūšas vai izmanto izdevību tikt apmīļotiem

Saimniece Aiva klātesošos iepazīstina ar savu no Slokas patversmes adoptēto misteru Baironu

Tikām pie dāvaniņas! Misters Bairons ir lepns

Vai šajā mazajā kunkulī atpazīstiet misteru Baironu? Tāds viņš bija, kad nonāca Aivas mājās

Un par šādu veselīgu , inteliģentu un teicami koptu skaistuli misters Bairons ir izaudzis tagad!

Vai viņi nav uzvarētāji??!This entry was posted on Piektdiena, jūnijs 24th, 2011 at 20:35 and is filed under Dzivnieki, Notikumi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.