Mūziķi un dejotāji steidzas palīgā…

Saulaino 27. marta svētdienu mūziķi un dejotāji, kuri piekrituši sniegt palīdzīgu roku, piedaloties labdarības akcijā Ar visām četrām! Par tevi, par mani, par mums!”, pavadīja Slokas dzīvnieku patversmē, lai apraudzītu un kaut nedaudz iepriecinātu patversmes iemītniekus – izvedot tos pastaigā, palutinot ar kādu kārumu un vienkārši samīļojot.

Labdarības akcija, kura tiek rīkota jau otro reizi, noslēgsies 9. jūnijā ar koncertu kinoteātrī Rīga, kurā skatītājus priecēs tādi Latvijā atpazīstami un iemīļoti mūziķi kā Intars Busulis, Kaža, grupas Lady’s Sweet & Sweet Waterz, Tumsa, PeR, Triānas Parks, Blitze u.c., kā arī tautas deju ansambļi Uguntiņa un Liesma. Par koncerta biļetēm iegūtie līdzekļi nonāks Slokas dzīvnieku patversmes rīcībā.

Līdz akcijas kulminācijai – koncertam vēl paredzētas dažādas aktivitātes ar mērķi pievērst iedzīvotāju uzmanību pamesto dzīvnieku problēmām, rosinot cilvēkus sagādāt mājas kādam no patversmes bārenīšiem. Aktivitātes tiks organizētas sadarbībā ar Rīgas skolām, kuru laikā būs iespēja ziedot patversmēm ikdienai tik ļoti nepieciešamās lietas (segas, dzīvnieku guļvietas, siksniņas, dzīvnieku barību, kaķu smiltiņas u.c.), kā arī piedalīties radošos konkursos.

Tā kā patlaban Latvijas patversmes un Slokas dzīvnieku patversme tai skaitā, ir pārpildītas un darbiniekiem nākas ik dienu ar bažām domāt, kur izvietot kārtējo uz ielas izmesto vai noklīdušo dzīvnieku, potenciālie saimnieki tiek īpaši gaidīti un aicināti adoptēt vai palīdzēt dzīvniekiem meklēt jaunas mājas.

Visi, kam sāp un nav vienaldzīgs mūsu četrkājaino brāļu liktenis, laipni aicināti apmeklēt koncertu kinoteātrī Rīga šā gada 9. jūnijā!

Kopā mēs varam padarīt kāda ķepaiņa dzīvi laimīgāku!
This entry was posted on Sestdiena, aprīlis 2nd, 2011 at 17:34 and is filed under Dzivnieki, Notikumi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Mūziķi un dejotāji steidzas palīgā…”

  1. Velosipēdu eļļošana saka:

    Lielisks pasākums. Tiešām mūziķi un citas slavenības mums Latvijā ir īsti malači.

Leave a Reply