Džeina

Džeinai 2 mēneši

Buča saimniecei

Rudens noskaņās

Kādā jaukā vasaras dienā..

Skaistule magrietiņu pļavā

 

Džeinas saimnieces Santas Grīnbergas stāsts:

“Mums vajadzēja jaunu sargsuni. Tāds vismaz bija mūsu ģimenes mērķis. Devāmies uz Slokas dzīvnieku patversmi, jo, manuprāt, dāvāt kādam siltas un jaukas mājas, ir lielisks sākums jaunai suņa dzīvei. Nonācām pie trīs maziem kucēniem. Atceros kā viņi skrēja pretī līdzko pietupos. Viens no kucēniem man uzreiz iepatikās – melns, ar krēmkrāsas ķepām un mazliet arī vēderiņu. Izrādījās, ka tā bija kucīte. Tobrīd sapratu, ka ņemšu viņu, lai gan neatgādināja tādu, kas būs kārtīgs sargsuns. Jau braucot mašīnā, vienbalsīgi nolēmām, ka šo mazo brīnumiņu sauks Džeina.

Džeina kā jau visi kucēni, ātri auga, rotaļādamās un mācīdamās, ko drīkst un ko nedrīkst.

Nu jau Džeina ir gandrīz 3 gadus jauna sunīte, viņa ir ļoti aktīva, patīk peldēt un ne mirkli nav mierā – skraida un visur rok bedres. Mūsu mājās viņa ir ļoti mīlēta un ir gan sargsuns, gan labs draugs un rotaļu biedrs.

Nevienu mirkli neesmu nožēlojusi, ka aizbraucu tieši uz šo patversmi. Džeina vēl joprojām ir jūrmalniece un dzīvo Kauguros”.This entry was posted on Ceturtdiena, februāris 17th, 2011 at 20:17 and is filed under Dzivnieki, Laimīgie stāsti. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply